تبلیغات
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود - دانلود مستقیم فیلم مستند سیاره زمین کوه ها Planet Earth Mountains
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود
مقالات تخصصی , علمی ,فرهنگی ,هنری ,مطالب جالب, خواندنی ,دیدنی ,تفریحی , کرکبود

آخرین مطالب سایت

طبقه بندی مطالب سایت

دانلود مستقیم فیلم مستند سیاره زمین کوه ها Planet Earth Mountains

فیلم مستندعلمی و فوق العاه زیبای سیاره زمین (کوه ها) - کاری از کانال BBC !قسمت دیگر از مجموعه  بی همتا و بی نظــیر کره زمین ، کو ها می باشد! این مجمعه شامل تصاویر و اطلاعاتی جامع و کامل از عمیق ترین نقاط زمین ( زیر زمین ) تا بلندترین رشته کو ها کره زمین ، همچنــین زیست گاه ها، محیط های زندگی گروهی گیاهان و جانواران و هزاران اطلاعات ناب و کمیاب در مورد طبیعت زندگی در کوه ها می باشد !!این فیلم مستند زیبا رو با كیفیت DVDRip دی وی دی به صورت لینك دانلود مستقیم از میهن دانلود دریافت كنید و لذت ببرید.

.


کوه ها ، باشکوه ترین و والاترین محصول قدرت لایزالی هستند که به سیاره ی زیبای ما جان بخشیده اند : حرکات پوسته ی زمین ، فعالیت های آتش فشانی و فرسایشی که حاصل از باران ، آب ، برف و بارندگی است .
در این قسمت می بینیم که چگونه حیات وحش ، خود را با این محیط خشن که در هر کوهستان با منطقه ی دیگر متفاوت است ، تطبیق می دهد ؛ برای مثال شاهد "بابون های گلدا" خواهیم بود که بر روی کوهی آتش فشانی در "اتیوپی" زندگی می کنند و یا "پوما" های کوهستان "آند" ، حتی "گریزلی" های رشته کوه "راکی" و پلنگ های برفی "هیمالیا" نیز در این قسمت بررسی می شوند .
در این قسمت ، تمام حوزه های کوهستان توسط عکس های وسیع هوایی به تماشا گذاشته می شوند . رشته کوه "ارتا ایل" که بزرگترین کوهستان دامنه دار آتش فشانی جهان است و در "اتیوپی" واقع شده است . بزهای کوهی "والیا" که یکی از گونه های در معرض انقراض محسوب می شوند . قله های مرتفع همیشه پوشیده از برف در کوهستان "آلپاین" .
همچنین در این قسمت مشاهده می کنیم که پانداهای غول پیکر چگونه به علت کمبود مواد غذایی قادر به خواب زمستانی نیستند .
نکته ی بسیار حائز اهمیتی که فقط در این مستند پیدا می شود ، فیلم برداری از همان پلنگ های برفی هیمالیا است که حدود یک سال از وقت سازندگان این فیلم مستند را به خود اختصاص داده است !!

فیلم مستند

عكس هایی از قسمت هایی از این فیلم مستند در تصویر زیر موجود است

فیلم مستند بی بی سی

پورتال  علمی فرهنگی هنری کرکبود

خواندنی ها و دیدنی های روز

جستجو

دسته بندی محصولات فروشگاه

← آمار کرکبود

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
============================== اخبار خوب ایران و جهان
فروشگاه اینترنتی کرکبود
فروشگاه بزرگ اینترنتی غضنفر
MRN دانلود جک اس ام اس آموزشی ... رایگان
سایت خبری بخوانید
فروشگاه بزرگ اینترنتی نردین شاپ