تبلیغات
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود - دانلود رایگان فیلم مستندعلمی سیاره زمین (جنگل ها) BBC Planet Earth Jungles
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود
مقالات تخصصی , علمی ,فرهنگی ,هنری ,مطالب جالب, خواندنی ,دیدنی ,تفریحی , کرکبود

آخرین مطالب سایت

طبقه بندی مطالب سایت

دانلود رایگان فیلم مستندعلمی سیاره زمین (جنگل ها) BBC Planet Earth Jungles

دانلود رایگان فیلم مستندعلمی و فوق العاه زیبای سیاره زمین (جنگل ها) - کاری از کانال بی بی سیPlanet Earth Jungles قسمت هشتم مجموعه ی بی همتا و بی نظــیر کره زمین ،جنگل ها نام دارد! با توجه به شرایط متنوع و گوناگون زیست در جنگل ها، انتظار می رود این مکان ها مملو از سکنه هایی باشند که در آن به زاد و و لد و بقای حیات خود مشغولند ! این فرض کاملا درست است ! محیط جنگل ها، محیطی مملو از سکنه هایی است که در آن تلاشی مداوم را برای بقای خود به نمایش گذاشته اند ! این قسمت ضمن معرفی گونه های زیستی ، نمایشی پرشکوه از جنگل ها را برای شما به تصور میکشد !كیفیت اینفیلم مستند دی وی دی DVDRip است.

.

دانلود این فیلم مستند به صورت رایگان با لینك مستقیم به همراه زیر نویس فارسی از میهن دانلود

در این قسمت ، بیشه ها و جنگل های باران خیز استوایی را به تماشا می نشینیم . این مناطق ، تنها 3 درصد از سطح زمین را پوشانده اند ؛ با این حال نیمی از گونه های جانوری زمین را در خود جا داده اند !
کشور " گینه ی نو " به تنهایی وطن 40 گونه از مرغ بهشتی می باشد . این پرندگان برای اینکه با یکدیگر درگیری نداشته باشند ، هر کدام یک قسمت از جنگل را برای زندگی برگزیده اند .
در اعماق این جنگل ها ، نور خورشید مطاعی ذیقیمت تلقی می شود و مرگ هر درخت ، گونه ای از جانوران را تهدید می کند ! زیرا نهال هایی سر از زمین برون می آورند تا فضاهای خالی باقی مانده را اشغال کنند .
" انجیر " میوه ای محبوب و مشهور است ؛ و حتی دیده می شود که گاه 44 نوع پرنده و میمون از یک درخت آن در حال تغذیه باشند .آواهای جنگل ، از صبح علی الطلوع با صدای " سیامنگ " ها و " اورانگوتان " ها آغاز می شود و در شب با صدای نابه هنجار قورباغه های درختی پایان می پذیرد .اهمیت قارچ ها برای جنگل ، در سکانسی به خوبی دیده می شود که در آن میوه دهی آنها به تصویر کشیده می شود ؛ حتی قارچ انگلی نظیر " کوردیسپس " نیز از این قائله مستثناء نیست .در " کنگو " نیز فیل های جنگلی را مشاهده می کنیم که برای تغذیه از ماده ای معدنی و رسی ، به فضای بازی در جنگل قدم می گذارند و گل و لای را به هم می زنند .
و در نهایت می بینیم که تنها این " شامپانزه " ها هستند که می توانند هم بر روی زمین و هم در میان شاخ و برگ درختان به جستجوی غذا بپردازند .

bbc planet earth Jungles فیلم مستند بی بی سی

تصاویری از این فیلم مستند زیبا رو در عكس زیر مشاهده میكنید:

bbc planet earth jungles فیلم مستند

دانلود زیر نویس فارسی فیلم

پورتال  علمی فرهنگی هنری کرکبود

خواندنی ها و دیدنی های روز

جستجو

دسته بندی محصولات فروشگاه

← آمار کرکبود

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
============================== اخبار خوب ایران و جهان
فروشگاه اینترنتی کرکبود
فروشگاه بزرگ اینترنتی غضنفر
MRN دانلود جک اس ام اس آموزشی ... رایگان
سایت خبری بخوانید
فروشگاه بزرگ اینترنتی نردین شاپ