تبلیغات
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود - نیوشا ضیغمی :قصه خوب باعث بازگشتم به تلویزیون شد
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود
مقالات تخصصی , علمی ,فرهنگی ,هنری ,مطالب جالب, خواندنی ,دیدنی ,تفریحی , کرکبود

آخرین مطالب سایت

طبقه بندی مطالب سایت

نیوشا ضیغمی :قصه خوب باعث بازگشتم به تلویزیون شد

نیوشا ضیغمی :قصه خوب باعث بازگشتم به تلویزیون شد
ضیغمی که در این سریال،‌ نقش یک دانشجو را بازی می‌کند که...

.نیوشا ضیغمی در سریال «راستش را بگو» نقش دختر دانشجویی به نام «خاطره» را بازی می‌کند. او که بعد از «در چشم باد» در تلویزیون ظاهر نشده، درباره این سریال گفت: «راستش را بگو» فضایی واقعی دارد و در بین کارهای تلویزیونی، حرفی برای گفتن دارد.
ضیغمی معتقد است؛ در سریال «راستش را بگو»، فضای دانشجویی زنده است و از کلیشه‌ها فاصله گرفته است.

این بازیگر سینما و تلویزیون به ایسنا گفت: من هشت سال پیش کارم را با تلویزیون و مجموعه «در چشم باد» شروع کردم. بعد از آن،‌ متن‌های مختلفی را خواندم، اما هیچ متنی نبود که من را ترغیب کند که سینما را رها کنم، اما در چند ماهی که درگیر این کار بودم، چند فیلم سینمایی را رد کردم، چون در این مدت فیلمنامه‌ای نبود که من را جذب کند، اما در سریال «راستش را بگو» با متن و گروهی روبه‌رو شدم كه خوب بود. از این رو با خواندن این متن، حس خوبی پیدا كردم و ترغیب شدم که دوباره به تلویزیون برگردم.

 وی تاکید کرد: احساس می‌کنم مدیریت شبکه یک، خیلی هوشمندانه کارها را انتخاب می‌کند و فیلمنامه‌هایی را برای كار تصویب می‌كند که بازیگران سینما را تشویق می‌کند تا در آثار تلویزیون حضور پیدا کنند.

نیوشا ضیغمی درباره مشارکتی بودن «راستش را بگو» با متروی تهران نیز گفت:‌ بعد از ورود به كار، متوجه مشارکتی بودن کار شدم. این مشارکت بیشتر در راستای متن است و من به عنوان یک بازیگر، وقتی نقش را می‌خواندم،‌ متوجه این قضیه نبودم که آیا این كار مشارکتی هست یا نیست.

وی ادامه داد: سریال راستش را بگو، دیالوگ‌های بامعنایی دارد، چنان‌كه وقتی دیالوگ‌های خودم را می‌گویم،‌ روی خودم هم تاثیر می‌گذارد.

ضیغمی که در این سریال،‌ نقش یک دانشجو را بازی می‌کند، در پاسخ به این سوال که «راستش را بگو» چقدر به محیط‌های دانشجویی نزدیک شده ‌تا بازنمایی واقعگرایانه‌ای از دانشجوی ایرانی داشته باشد، گفت:‌ شخصیت خود من، شخصیتی است که کاملا برخلاف تصورهای کلیشه‌ای از یک دانشجوی مثبت و آرام که فقط درسش را می‌خواند، است. ما پنج نفر هستیم که نقش‌های دانشجویان را بازی می‌کنیم.

این نقش‌ها به نظرم خیلی زنده است. من دوران دانشجویی را تجربه کرده‌ام و می‌دانم همه با یک الگو بریده نشده‌اند. تصورم این است که در این سریال فضای دانشجویی به صورت كاملا واقعی به تصویر كشیده شده است.

پورتال  علمی فرهنگی هنری کرکبود

خواندنی ها و دیدنی های روز

جستجو

دسته بندی محصولات فروشگاه

← آمار کرکبود

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
============================== اخبار خوب ایران و جهان
فروشگاه اینترنتی کرکبود
فروشگاه بزرگ اینترنتی غضنفر
MRN دانلود جک اس ام اس آموزشی ... رایگان
سایت خبری بخوانید
فروشگاه بزرگ اینترنتی نردین شاپ