تبلیغات
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود - موهای خاکستری «آنجلینا جولی» دردسرساز شد! + تصاویر
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود
مقالات تخصصی , علمی ,فرهنگی ,هنری ,مطالب جالب, خواندنی ,دیدنی ,تفریحی , کرکبود

آخرین مطالب سایت

طبقه بندی مطالب سایت

موهای خاکستری «آنجلینا جولی» دردسرساز شد! + تصاویر

موهای خاکستری «آنجلینا جولی» دردسرساز شد! + تصاویر
برخی از منابع خبری با انتقاد کردن از نوع پوشش و حتی موهای خاکستری او، اجلاس جی8 را نوعی گردهمایی بزرگ معرفی کردند که برای حضور درآن باید ظاهری بهتر داشته باشد.

.با لباسی مشکی و گردن بند مروارید، آنجلینا جولی در شمایلی که به سیاستمداران ناکارآمد شباهت داشت در اجلاس وزرای خارجه جی8 که روز گذشته در لندن برگزار شد، حضور یافت. اما این تنها تغییر قابل توجه ستاره محافظه کار هالیوود نبود. موها خاکستری جولی در قسمت پشت سر، این بار به سوژه جدید خبرنگاران تبدیل شد.


برخی از منابع خبری با انتقاد کردن از نوع پوشش و حتی موهای خاکستری او، اجلاس جی8 را نوعی گردهمایی بزرگ معرفی کردند که برای حضور درآن باید ظاهری بهتر داشته باشد؛ و بهتر بود انتخاب لباس و جواهرات را از بانو تاچر فرا میگرفت!!!  البته تعدادی هم پا را فراتر نهاده و اعلام کردند که جولی با شش فرزند معلوم است که نمی تواند خود را برای حضور در اینگونه مراسم و اجلاسهای عالیرتبه آماده کند. البته جولی موفق شد در چنین شرایطی به خوبی خود را کنترل کند.


جولی در این اجلاس به عنوان نماینده ویژه پناهندگان در سازمان ملل متحد در باره خشونتهای جنسی علیه زنان و کودکان در مناطق جنگی سخن گفت. او در این اجلاس گفت:" صدها هزار نفر از زنان و کودکان نسل ما در مناطق جنگی مورد تجاوز جنسی قرار می گیرند. این گونه تجاوزات در زمان جنگ اجتناب ناپذیر است، ولی با متوقف کردن جنگ  که می توان از این جنون روانی علیه زنان و کودکان جلوگیری کرد. این یک مسئله فردی نیست یک موضوع حهانی است."

جولی همچنین با سران اجلاس درباره جنگ در سوریه و تنشهای بین دو کره به گفتگو نشست.

پورتال  علمی فرهنگی هنری کرکبود

خواندنی ها و دیدنی های روز

جستجو

دسته بندی محصولات فروشگاه

← آمار کرکبود

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
============================== اخبار خوب ایران و جهان
فروشگاه اینترنتی کرکبود
فروشگاه بزرگ اینترنتی غضنفر
MRN دانلود جک اس ام اس آموزشی ... رایگان
سایت خبری بخوانید
فروشگاه بزرگ اینترنتی نردین شاپ