تبلیغات
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود - ماجراهای سیاوش طهمورث برای تهیه جهزیه دو دخترش!
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود
مقالات تخصصی , علمی ,فرهنگی ,هنری ,مطالب جالب, خواندنی ,دیدنی ,تفریحی , کرکبود

آخرین مطالب سایت

طبقه بندی مطالب سایت

ماجراهای سیاوش طهمورث برای تهیه جهزیه دو دخترش!

ماجراهای سیاوش طهمورث برای تهیه جهزیه دو دخترش!
«آخرین زمزمه» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی حبیب، مردی 60 ساله (طهمورث) را روایت می کند که برای تأمین هزینه جهیزیه دو تن از دخترانش مجبور به انتخاب شغل دوم می شود. او در این راه با مشکلاتی مواجه می شود که...

.تصویربرداری فیلم تلویزیونی «آخرین زمزمه» به کارگردانی سجاد شهریاری پنجشنبه هفته گذشته در لوکیشنی حوالی منطقه سبلان آغاز شده و طبق برنامه ریزی ها تا اواسط ماه جاری نیز ادامه خواهد داشت. بازار، منطقه شاپور، بهشت زهرا و... از جمله لوکیشن های آینده این تله فیلم خواهد بود. سیاوش طهمورث، جمال اجلالی، نادر سلیمانی، زهره حمیدی، نفیسه روشن، نیلوفر هوشمند، حشمت آرمیده، ساناز زرین مهر و... بازیگران اصلی این تله فیلم هستند.

«آخرین زمزمه» مضمونی اجتماعی دارد و داستان زندگی حبیب، مردی 60 ساله (طهمورث) را روایت می کند که برای تأمین هزینه جهیزیه دو تن از دخترانش مجبور به انتخاب شغل دوم می شود. او در این راه با مشکلاتی مواجه می شود که... .

این تله فیلم قرار است از شبکه دوم سیما روی آنتن رود و سایر عوامل اصلی آن عبارتند از: تهیه کننده: محسن شیرازی، نویسنده: محمد محمودسلطانی،مشاور‌کارگردان: سعید سهیلی، جانشین تهیه: مسعود غفورزاده، مدیر تولید: مجتبی برهان زاده، مدیر تصویربرداری: مجید طرقی، طراح گریم: دانیال شعاعی، طراح صحنه: مسعود اوسطی، صدابردار: علی گراکوئی، برنامه ریز: سعید نقدزاده.

پورتال  علمی فرهنگی هنری کرکبود

خواندنی ها و دیدنی های روز

جستجو

دسته بندی محصولات فروشگاه

← آمار کرکبود

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
============================== اخبار خوب ایران و جهان
فروشگاه اینترنتی کرکبود
فروشگاه بزرگ اینترنتی غضنفر
MRN دانلود جک اس ام اس آموزشی ... رایگان
سایت خبری بخوانید
فروشگاه بزرگ اینترنتی نردین شاپ