تبلیغات
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود - عکس‌های جدید آنجلینا جولی و ناتالی پورتمن در نمایشگاه والت دیزنی
پورتال علمی فرهنگی هنری تفریحی کرکبود
مقالات تخصصی , علمی ,فرهنگی ,هنری ,مطالب جالب, خواندنی ,دیدنی ,تفریحی , کرکبود

آخرین مطالب سایت

طبقه بندی مطالب سایت

عکس‌های جدید آنجلینا جولی و ناتالی پورتمن در نمایشگاه والت دیزنی

عکس‌های جدید آنجلینا جولی و ناتالی پورتمن در نمایشگاه والت دیزنی
اکسپوی استودیو دیزنی در کالیفرنیا کارش را آغاز کرد. نمایشگاه دوسالانه دیزنی که هم زمان با نود سالگی تاسیس این کمپانی برگزار شده است آنجلینا جولی و ناتالی پورتمن از بازیگران مطرحی بود که در این نمایشگاه حاضر شد و...

.

یبیست و سومین اکسپوی استودیو دیزنی در کالیفرنیا کارش را آغاز کرد. نمایشگاه دوسالانه دیزنی که هم زمان با نود سالگی تاسیس این کمپانی برگزار شده است تا امروز هنرمندان مختلفی از آن بازدید کردند. آنجلینا جولی از بازیگران مطرحی بود که در این نمایشگاه حاضر شد و درباره پروژه «خبیث» که توسط دیزنی در دست ساخت دارد که او نقش جادوگر را در آن بازی می کند صحبت کرد. آنتونی هاپکینز، ناتالی پورتمن و تام هیدلستون هم از دیگر بازیگرانی بودند که برای تبلیغ فیلم جدیدشان، «ثور: دنیای تاریک» در این نمایشگاه حاضر شدند.

در بخش دیگر این نمایشگاه چند انیمیشن جدید دیزنی هم معرفی شدند. «یخ زده» (که آنونس آن منتشر شده)، «زوتوپیا»، «دایناسور خوب» و «افسانه دزد دریایی» از جدیدترین آثار این کمپانی هستند که در سال های ٢٠١٥ و ٢٠١٦ اکران می شوند. علاوه بر این نمایشگاه در بخش دیگری، برنامه ای با عنوان «افسانه های دیزنی» برگزار شد.

این برنامه برای اولین بار بیست و شش سال پیش برگزار شد که در آن به هنرمندان و ایده پردازان دیزنی در زمینه های مختلف جایزه ای اهدا می شود. امسال علاوه بر بنیان گذار استودیوی پیکسار، استیو جابز فقید، دیک کلارک، بیلی کریستال و جان گودمن اشخاصی بودند که در این مراسم از آنها تقدیر شد. تصاویر «افسانه های دیزنی» ٢٠١٣ را ببینید.

پورتال  علمی فرهنگی هنری کرکبود

خواندنی ها و دیدنی های روز

جستجو

دسته بندی محصولات فروشگاه

← آمار کرکبود

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
============================== اخبار خوب ایران و جهان
فروشگاه اینترنتی کرکبود
فروشگاه بزرگ اینترنتی غضنفر
MRN دانلود جک اس ام اس آموزشی ... رایگان
سایت خبری بخوانید
فروشگاه بزرگ اینترنتی نردین شاپ